Mazēkas projekts

Kā jau iepriekš minēju, nolemts ir būvēt mazēku, kurai, pēc manas izpratnes, nevajag sertificēta arhitekta izstrādātu projektu. Tad nu sāku lūkoties pēc grafiskā rīka, kurā to visu uzzīmēt (šeit gan jāpiebilst, ka to tikpat labi var izdarīt Paint, vai pat zīmēt ar roku, ja ir kaut nelielas iemaņas rasēšanā, jo nepieciešamas tikai fasāžu skices). Tad nu palasot citus LV būvniecības blogus uzdūros SketchUp programmai. Jāatzīst gan, ka no sākuma vispār nesapratu, kā tajā programmā kaut ko izdarīt, lai gan ar datoriem galīgi neesmu uz Jūs. Taču jau pēc pāris apmācību video noskatīšanās Youtube viss tapa skaidrs un ķēros pie lietas.

Tā kā jāietilpst 25m² apbūves laukumā (ēkas ārējie izmēri), tad nolēmu, ka man optimāli būs ēkas izmēri 4,5m x 5,5m.pirts3-3dview

Pirmajā stāvā neliela izstaba, WC ar dušu un virtuve (kad vēlāk ēka tiks pārveidota par pirti, virtuves vietā būs sauna un ģērbtuve).pirts3_1st

Otrajā stāvā guļamistaba. Sienu biezums 20cm, līdz ar to iekšējie ēkas izmēri sanāks 4,1m x 5,1m.pirts3_2st

Pa abiem stāviem kopā ap 40m² dzīvojamās platības, kas nav nemaz tik maz, ņemot vērā, ka daudzas ģimenes visu mūžu nodzīvo mazāka izmēra dzīvokļos.

4 domas par “Mazēkas projekts

  1. Kur būs kādas apkures lietas?
    Kur veļasmašīna, sūknis, boilers? Spiedīsi to visu iekšā virtuvītē?
    Kāpnes pa vidu labi, tad tur 2. stāvā, ja ļoti savajagās, var divas istabas ieķīmiķot, ja bērni ātrāk piesakās, tā teikt.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s